Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mili Sallauka - Ani Moj E Mira  (Feat. Rita Kastrati)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Rita Kastrati

15/06/2019

2019-06-15T18:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Moj E Mira" kënduar nga Mili Sallauka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mili Sallauka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aziz Murati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

offf aman aman off aman ani moj e mira me syni e zi ani un do te marr aman e do te qoj ne shpi ee(2)

ani moj e mira me synin me lara a e din moj qiko un do te dal perpara(2)

hajde hajde e tybe ndaq me marr e te agimi na bana sefa e(2)Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet