Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mili Sallauka - A Thu Ka Pranvere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A ka gezim nkete jete po mendoj
A ka zemer qe mdone pse ekszistoj
A ka njeri qe sherohet veq me lot

A thu ka pranver per mu sikuse edhe per ty
Dot sherhoem dot gezohem nese vjen perseri
A thu ka pranver per mu sikurse edhe per ty
Dot sherohem dot gezohem nese vjen perseri

A harrohet ajo dite kur jem taku
Amgezohet mu ky shpirte qe mje largu
A pajtohet zemer e shkret ty met harru


Ky tekst u dërgua nga Mili

Mili Sallauka - A Thu Ka Pranvere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Thu Ka Pranvere".
3. Video është e këngës "A Thu Ka Pranvere", por nuk këndohet nga Mili Sallauka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:


Komente 0