Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mima Kastrati & Rasim Sopi - Dy Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Rasimi-dy Zemra jan dasht
dy Zemra jan nda
dhe dy Sy kane mbet tuj qa
nuk i thuhet ksaj
Vdekje as Jet
ashtu si mke lan
kam mbet

MIMA-ti e din qe pa dasht
une t'kame lan
lamtumir kurr skam mujt
met than
i mbyll Syt e mi mos me shiqu
po perpara mdalin Syt e tu

Ref:
dje njesoj-sod njesoj
kurr pa ty nuk po ndryshoj
dje njesoj-sod njesoj
as spo vdes as spo jetoj

strofa e dyt perseritet....


Ky tekst u dërgua nga Vjoleta

Mima Kastrati & Rasim Sopi - Dy Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Zemra".
3. Video është e këngës "Dy Zemra", por nuk këndohet nga Mima Kastrati & Rasim Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mima Kastrati:


Komente 0