Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mima Kastrati - Pavarsia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa shum vjet e sa shum lot
kemi prit ne deri sod
gjith Shqiptart ne kemb jan qu
Nen Kosoves mej kendu
gjith Shqiptart ne kemb jan qu
Nen Kosoves mej kendu

refreni
oj Kosov Zemer Shqiptare
Pavarsi emrin ta thon
e ti sod qendro krenare
qofsh e lumtur pergjithmon
(perseritet refreni)

Dikur Trimat kane luftu
keng e Pushk per ty kane shkrep
si harrojm oj Nen e madhe
ata kurr nuk kane me vdek

refreni
Oj Kosov....


Ky tekst u dërgua nga Liria

Mima Kastrati - Pavarsia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pavarsia".
3. Video është e këngës "Pavarsia", por nuk këndohet nga Mima Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mima Kastrati:


Komente 1