Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mima Kastrati - Pse Jam Gjalle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse jam gjall e pse kam lind,
veten sa her e kam pyt
jam gjys e vdekur ne shpirt ooo
pa ty m'kalon edhe ky vit
jam gjys e vdekur ne shpirt ooo
pa ty m'kalon edhe ky vit

REF:
Malli me merr qdo dit me teper
shum me mungon dashni e vjeter
eshtrat me qajn kur t'kujtoj
ndarja nga ti me shkatrroj
eshtrat me qajn kur t'kujtoj
ndarja nga ti me shkatrroj

Krejt qa kam pas i kam djeg
por endrrat prap me kan ndjek
shum kam provu me t'harru ooo
por kot me kot jam mundu
shum kam provu me t'harru ooo
por kot me kot jam mundu

REF:
Malli me merr qdo dit me teper
shum me mungon dashni e vjeter
eshtrat me qajn kur t'kujtoj
ndarja nga ti me shkatrroj
eshtrat me qajn kur t'kujtoj
ndarja nga ti me shkatrroj

Ky tekst u dërgua nga BeslindaPublikimi: 24/07/2011


Mima Kastrati - Pse Jam Gjalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Jam Gjalle".
3. Video është e këngës "Pse Jam Gjalle", por nuk këndohet nga Mima Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mima Kastrati:


Komente 0