Mimi
Mimi
Mimi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: e lehtë
Mimi është këngëtar. Më datë 12 Qershor 2020, Mimi publikon videoklipin "Duke Rendur Pas Nje Endrre". Produksioni audio u realizua nga Bledi Telha.

Më datë 17 Tetor 2020, Mimi publikon videoklipin "Kjo Hapesire Te Dy Na Ndan".

Më datë 6 Mars 2021, Mimi publikon videoklipin "Gjimnazistja".

Më datë 9 Gusht 2021, Mimi publikon videoklipin "Lulet Në Dritare".

Më datë 29 Korrik 2022, Mimi publikon videoklipin "Më Prit Të Thashë". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Edmond Çano. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT.

Më datë 28 Dhjetor 2022, Mimi publikon videoklipin "Brengë". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Edmond Çano, ndërsa tekstin e shkroi Myrteza Mara. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0