Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Mimoza Bici është një shkrimtare dhe autore këngësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Viktoria Xhako

Arsejda Gjyli

Aferdita Beçiri

Marjeta Shatro Rrapaj

Natasha Limaj

Drita Fejza

Lediana Kapaj

Anila Varfi

Fatmire Duraku

Anita Hoxha

Tags: Mimoza Bici


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet