Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Gjikola (Mimi) - Tualeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Tualeti tualeti

Jom e re dhe m'ka lezet
Me e bo pak tualet
Me ly vetlla me ly sy
Çunave me ju pelqy x2

Ref...x2
Tualeti tualeti
Per gjith femrat esht sekreti
Se gjen kush çfar moshe ke
Duket plaka goc e re

Dit per dit para pasqyres
Rri i boj hyzmet fytyres
Po s'e bona si m'ka hije
Pasha Zotin s'dal prej shpije x2

Ref...x2
Tualeti tualeti
Per gjith femrat esht sekreti
Se gjen kush çfar moshe ke
Duket plaka goc e re

...

Pa e bo ni çik masazh
Pa e bo nja nji muj plazh
Pa ja bo hyzmetin nurit
Nuk i dal perpara burrit x2

Ref...x2
Tualeti tualeti
Per gjith femrat esht sekreti
Se gjen kush çfar moshe ke
Duket plaka goc e re

Tualeti tualeti
Per gjith femrat esht sekreti


Ky tekst u dërgua nga  rina   arsimdiberMimoza Gjikola (Mimi)
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Edi Balili
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Edi Balili


Mimoza Gjikola (Mimi) - Tualeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tualeti".
3. Video është e këngës "Tualeti", por nuk këndohet nga Mimoza Gjikola (Mimi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Gjikola (Mimi):


Komente 0