Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Hyseni - Vetëm Tek Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

vetem tek ti mendja gjithmon me rri vetem tek ti gjeta fjalen dashuri dhe vetem ti me lendove perseri dhe vetem ti ouuu vetem ti vetem tek ty besova kur shikova ne sy, vetem tek ty besova ne puthje e dashuri vetem ti me lendove perseri dhe vetem ti ouuu dhe vetem ti vetem nje nat e vetme pa ty une jam prane meje ste kam

vetem nje nat kujtimet te vijne luften ne vetmi
edhe kete nate
une veten po e mallkoj
dhe keshtu ndaloj

edhe kete nat lotet ne sy nuk me mungojne
pse esht ekjo loje ,pse po me shkatrroje

Ky tekst u dërgua nga eris krasniqiPublikimi: 24/11/2009
Festivali: Çelësi Muzikor 3


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Hyseni:


Komente 0


Mimoza Hyseni - Vetëm Tek Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetëm Tek Ti".
3. Video është e këngës "Vetëm Tek Ti", por nuk këndohet nga Mimoza Hyseni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.