Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Kryeziu - Ç'ke Moj Goce Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

o cke moj cun o
qe po m'rrin ke çesmja
o cke moj cun o
qe po m'rrin ke çesmja

kam hallet e mija goc e
me ka humb qeleshja
kam hallet e mija goc e
me ka humb qeleshja

Refren
goc e vogel o
moj goc e vogel o
ani sec ma dogje
aman zemren o (2x)

cke moj goce
qe po m'rrin te shpija
cke moj goce
qe po m'rrin te shpija

kam hallet e mija cun o
se ma ka zan dashnija
kam hallet e mija cun o
ma ka humb shamija

goc e vogel o
moj goc e vogel o
ani sec ma dogje
aman zemren o (4x)


Ky tekst u dërgua nga Rina

Mimoza Kryeziu - Ç'ke Moj Goce
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'ke Moj Goce".
3. Video është e këngës "Ç'ke Moj Goce", por nuk këndohet nga Mimoza Kryeziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Kryeziu:


Komente 0