Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Kryeziu - Si Mje Ba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

si mje bo mi t'morsha tkeqen(2x)
qe ke bo mi t'var teneqen(2x)

ec bretkose ec aman aman,ec e mos nalo
paske vesh nallone qeke goc tirone

ec bretkose eeec,ec e mos nalo
paske vesh nallone qeke goc tirone

si mje bo mi t'morsha t'ligat(2x)
qe ke bo mi t'var opingat(2x)

ec bretkose ec aman aman,ec e mos nalo
paske vesh nallone qeke goc tirone

ec bretkose eeec,ec e mos nalo
paske vesh nallone qeke goc tirone

ec bretkose ec aman aman,ec e mos nalo
paske vesh nallone qeke goc tirone

ec bretkose eeec aman aman,ec e mos nalo
paske vesh nallone qeke goc tirone


Ky tekst u dërgua nga Rina

Mimoza Kryeziu - Si Mje Ba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Mje Ba".
3. Video është e këngës "Si Mje Ba", por nuk këndohet nga Mimoza Kryeziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Kryeziu:


Komente 0