Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Pa Koment Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Prania ime ty gjithenje te trazon
rrobi i zjarit tim ikja s'te shpeton
Rruget i ke humb s'ka mjek qe te sheron Pa koment ishe mbete gjithmone
shtati im ty gjdo qelzi ta ngacmon
ky shikimi im nga vdekja do te zgjon
Nate e dite pa gjume sy hapur enderron pa koment ishe mbete gjithmone

s'esht hera e par jo qe s'gjen fjale per ty jam zjar une qe te ndezi flake s'esht hera e pare jo qe ti s'ke fjale per mua per ty jam zjarr une qe te ndezi flake
REF. femer si une ska krejt ty kam me te tha jo jo si une ska pa koment te la femer si une ska pika ka me te ra jo jo si une ska pa koment te la...


Ky tekst u dërgua nga artaMimoza Mustafa
Publikimi: 01/12/2006
Festivali: VFM 2007


Mimoza Mustafa - Pa Koment
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Koment".
3. Video është e këngës "Pa Koment", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0