Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Me E Fort Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

E vetmuar perseri
ne kujtime te kerkoj
e lenduar dhe
pa shpres qendroje
ti ke shkuar
s'eshte e para here qe ik
une gjithmon te kam leshuar pe
por kete here te lutem mos u kthe
kur me per ty s'do te derdhe une lot
tash e di se krejt esht e kot
nuk e vlen te jetosh per tjeter kend
per askend.
REF..Me e fort pa ty une jam
jeten perpara e kam
dhembjen do ta largoj
pa ty do te jetoj
asgje s'mund te me ndaloj
te gjitha do ti perballoj

e di qe s'do te jete e lehte
por me ty eshte me veshtire
s'paku tani do te jam e lir
veq per vete
dhe nese me theret prap
me me ty nuk do te flas
pas teje mendjen s'do ta humbas
kur me...


Ky tekst u dërgua nga Trimi

Mimoza Mustafa - Me E Fort
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me E Fort".
3. Video është e këngës "Me E Fort", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0