Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Sadist Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  53

Me shume se plaget fizike
dhembein plaget psiqike
me ty jam e denuar
Veprat e tua jan krim
s'ka gjasa per ndryshim
une me nuk jam e dashuruar
Sa shpejt ti qan penohesh
edhe me shpejt terbohesh
e lenduar jam une
Sa me shum qe me afrohesh
aq me shum po me largohesh
nuk e dua dashurin me dhun.
Reff...Ti je Sadist iluzijonist
me dhune po e mban nje dashuri te vdekur
Ti je Sadist behu realist
dashurija po venitet si gjethi i mekur
Sadist me nuk do te duroj
Sadist me nuk do luftoj
Sadist jeten time dua ta jetoj
Sadist nuk do te lejoj
Sadist me t edashuroj
Sadist jeten time dua ta jetoj
SADIST...


Ky tekst u dërgua nga trimiMimoza Mustafa
Publikimi: 01/12/2003
Festivali: Zhurma Show 2004
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Marjan Filipovski (MAKI)
Video Produksioni: Labia


Mimoza Mustafa - Sadist
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sadist".
3. Video është e këngës "Sadist", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0