Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Lakmitar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Me nje lule s'qel prenvera
mua me the djal
Kjo qe ti po del me tjera
jo nuk eshte normal
Ti vertet ja ke tepru
e mundesh leht me mar thu
e mandej mu mos me shaj
se per te gjitha vete ke faj
Me ke then se s'jam e vetmja
qka po kerkon pra
me ke then se burri
mundet mi pas shtat gra
ah sa shum qe je tu fy
po ti me njo nuk po te del ne kry
lere me i pas shtat
nuk po e sheh sa je i ngrat

Reff...Peshku n'dete
filterja n'zjar
mos endero lakmitar
mos lakmo gjerat e huja
s'behet tuat
peshku 'ndete
filterja n'zjar
mos endero lakmitar
mos lakmo gjerat e huja
m'dashuro veq mua.


Ky tekst u dërgua nga trimi

Mimoza Mustafa - Lakmitar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lakmitar".
3. Video është e këngës "Lakmitar", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0