Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Mua M'len Me Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Me ke sha e me ke vra
me ke fy gjithmon me fjal
por une jam ajo qe ty krejt ti ka fal
Fajin e shoh te vetja
pse veq une leshova pe
u nenshtrova te degjova
qdo fjal qe e the

Reff...Se une prap do te falja
por ti shan une prap qaj
edhe per gabimet tua
mua m'len me faj
fajin ti se mer mbi vete
dhe vazhdon me m'prit me fjal
edhe per gabimet tua mua m'len me faj!!


Ky tekst u dërgua nga Landa   Eliosshuli

Mimoza Mustafa - Mua M'len Me Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mua M'len Me Faj".
3. Video është e këngës "Mua M'len Me Faj", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0