Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - E Para E Haremit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Ti je vetem nje mashkull
qe gjithe shpirtin e ka akull
ti je enderr,enderr e keqe
pas te ciles asgje s'mbetet
ti je vetem nje egoist
i dashuruar marezisht
ne veten tende
une te dua
por nuk mundem te duroj

Reff..Une nuk dua qe te jem
e para e haremit
qe te digjem si ne zjarr te ferrit
jo ore zoteri
jo nuk je sulltan
se kjo perandori
shum moti ka ra.

Edhe sa tituj ke
qe nuk di se qfar je
zemera yte a ka vend
apo duhet te pres ne rend
a banoj une ne ate pallat
ku dashurija eshte e that
ku ka arr lule plot
por pishina eshte me lot

Reff...Une nuk dua qe te jem
e para e haremit
qe te digjem si ne zjarr te ferrit
jo ore zoteri
jo nuk je sulltan
se kjo perandori shum moti ka ra.


Ky tekst u dërgua nga trimi

Mimoza Mustafa - E Para E Haremit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Para E Haremit".
3. Video është e këngës "E Para E Haremit", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0