Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Sirena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Hajde ngutu djal i ri
mos ke frik me lujt me mu
e qka don ne dashuri
shkriju ne bukuri
jam e gjall nuk jam hije
me sy te vdekur pse me shikon
me shum enderra vajzerie
siren qe kendon

Reff...Le te behet kjo nate vite
le t eharoj dielli me lind
syte e tu le ti bejn drit
flakes time q engjall shpirt
do nis vallen veq per ty
luj me mua e mos prito
flaken time hellu shpirt
shkriju ne te mos hezito


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - Sirena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sirena".
3. Video është e këngës "Sirena", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0