Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Merrma Enderren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Ditet kalojn pa ty
nuk te shoh me ne sy
nata me tremb
jam vetem shpirti me dhemb.

Kot te kerkoj e di
do te gjej ne vetmi
prap te theras
por kohen s'mund ta kthej pas.

Reff...Tani veq mund te lutem
merrma enderren ti
dhe jepi pakes jete
se shpresa s'me eshte tret
edhe pse prej se shkove me le si te shkret
qe te pres nje mengjes gjer sa te vdes

Qdo dite me eshte e gjate
me yjet flas qdo nate
koha kalon
por plaget nuk mi sheron.

Me the qe te haroj
por veq per ty jetoj
premtimin tim
do ta mbaj deri ne amshim.

Reff...Tani veq mund te lutem
merrma enderren ti
dhe jepi pakes jete
se shpresa s'me eshte tret
edhe pse prej se shkove me le si te shkret
qe te pres nje mengjes gjer sa te vdes


Ky tekst u dërgua nga trimi

Mimoza Mustafa - Merrma Enderren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merrma Enderren".
3. Video është e këngës "Merrma Enderren", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0