Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Vetem Nje Magji Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Vetem nje magji ty te sjell shpetim
diten e takimit e kerkon me padurim
jetoj lart ne qiell
ti kete nuk e din
kur do te takohemi ZOTI e din.

Une po degjoj se per mua pyet
shum deshiron qe te jesh me mua
nuk kam addres rrugen s'te tregoj
sa larg jetoj dua qe t eharoj
kur mos haro me e jotja s'jam
mos provoko njerzi lodra s'jam
mos vuaj kot
ti mos derdh lot
mos prediko
rruges tende shkooooooo.

Reff....Vetem nje magji ty te sjell shpetim
diten e takimit e kerkon me padurim
jetoj lart ne qiell
ti kete nuk e din
kur do te takohemi ZOTI e din.


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - Vetem Nje Magji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Magji".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Magji", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0