Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mimoza Mustafa - Harroje Friken

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harroje Friken".
3. Video është e këngës "Harroje Friken", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mimoza Mustafa - Harroje Friken  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Sadist"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Qka t'ka gjetur valle
me percjell ngado qe te shkoj
qdo hap me ndjek pas
une nuk te shikoj
syte mi leshon lart
te me afrohesh s'ke guxim
e kuptoj qe ke frik nga shikimi.

Reff...Tani ti haro friken
eja eja afrohu
kesaj pune veja piken
ose ec largohu
nuk kam kohe per te pritur
hapin ma lehteso
nese nuk e ke ditur
si ti kap lot.

Perse mendon kaq shum
mos e bej kete pune te veshtir
nxjeri ato fjal
ty te bjen me mire
nese ti dyshon
vazhdo me veten bisedo
deri sa te kesh frik
une kur s'do te njoh.

Reff...Tani ti haro friken
kesaj pune veja piken
ose ec largohu
nuk kam kohe per te pritur
hapin ma lehteso
nese nuk e ke ditur
si ti kap lot.


Ky tekst u dërgua nga trimi
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet