Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mimoza Mustafa - Nina Nana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

07/11/2012

2012-11-07T21:13:24+00:00Vere e ngroht e nate e vone
nina nana dashuri
hena e art mbi flokun tone
nina nana une dhe ti
te ledhatoj oh me shikim
nina nana i vetmi im
koka jote n'gjirin tim
nina nana
gjere ne parajs hajdeni
oh sa te doja
dhe ty te enderroja
e te fluturoja.

Reff...Nina nana une e ti
nina nana dashuri
nina nana puthje shum
nina nana te vej ne gjume.


Ky tekst u dërgua nga trimi
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet