Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - M'fal Por Me S'te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Fjala jote sikur plumbi
sikur dashuri me humbi
fjala jote me dermon
zemera ime si shpendar.

Do t'jap dorheqje nga kjo pozit
me quaj se per mua
dhe nuk lejoj me ofendime
edhe kur te dua
nuk ju dua hakun
se borxh me ke
se ne kete bote i vetmi s'je.

Reff...M'fal m'fal por me s'te dua
s'jam loder n'duar tua,
m'fal m'fal por me s'te dua
s'jam loder n'duar tua.


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - M'fal Por Me S'te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'fal Por Me S'te Dua".
3. Video është e këngës "M'fal Por Me S'te Dua", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0