Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Duje Duje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Duje duje si pik uji
ujin ne shkretir
oooooohhh
duje duje sikur nanen
duje si lirin.

Reff...Duje duje ti
duje duje ti
ruje si bebzen e syrit
ruje vashen ti.

Duje sikur rreze dielli
qe nxen ne janar
ooooohhhh
duje duje si shendetin
dashurin e pare.

Reff...Duje duje ti
duje duje ti
ruje si bebzen e syrit
ruje vashen ti.


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - Duje Duje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duje Duje".
3. Video është e këngës "Duje Duje", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0