Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Kot Enderroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sa e sa here provova une
natyren tende qe ta ndroj
here me t emire e here me vrer
por kot por kot enderroj.

Sa e sa here provova une
dashurin nga ti ta fsheh
qe te permbahem e mos t'lotoj
por kot por kot enderroj.

Reff...Thon se njeriu nuk ndrohet leht
ti hesh ti hesht ti hesht
thon se njeriu nuk ndrohet kurr
por se jam vash e ti je burre.

Sa e sa here provova une
qe te kuptoj arsyet ti degjoj
por zemeren tende se hape kurr
por kot por kot enderroj.

Sa e sa here provova une
mos te jem e rend shum mos te kerkoj
por shpesh me dukesh se te pengoj
dhe kot une kot enderroj.

Reff...Thon se njeriu nuk ndrohet leht
ti hesht ti hesht ti hesht
thon s enjeriu nuk ndrohet kurr
por se jam vash e ti je burre.


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - Kot Enderroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kot Enderroj".
3. Video është e këngës "Kot Enderroj", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0