Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Ndarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Pse u ndam e s'jemi shok nuk ka lidhje
sa ka mbet kohe gjej nje zgjidhje
ndoshta keq per mua
ndoshta keq per ty
ndoshta ZOTI e ben mire
per ne te ty.

Shume te deshta ishte veshtire
ky liber s'ka me reshta lamtumire
punet e ZOTIT jo askush nuk i din
ndoshta del hidherim
e ndoshta gezim.

Reff...Mos te ndahen veq
njerzit qe duhen
yjet ne qiell kur
mos te shuhen
sa fetyr dy zemera shiten
ti prej meje ndaju
me shpejtesin e drites.


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0