Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Eja Me Beso Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Mos shko ti tash me duhesh mua
sonte dua te perqafoj
nuk dua te mbes si yll i shuar
per ty e haruar
te lutem te mos jesh i huaj
dua qe qdo mengjes pran ty te kam
zjarr ti mos me lendo
duke shkuar larg e me larg
qe te kerkosh shpetim.

Reff...Ti me sjell arom
qe e dua shume
te teren ti ma pushto
ti ma sjell enderren
qe kur nuk u shua
eja me beso
pse me ndodh kjo mua
me trego
pse nuk je me mua
mos shko
eja me beso.

Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.




Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0


Mimoza Mustafa - Eja Me Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Me Beso".
3. Video është e këngës "Eja Me Beso", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.