Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Modeli Enderrave Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Me vjen si engjulli deshira
yllin tim qe ta ndjej
dhe nuk dua kush hapin te ma ndal
do te jetoj luftoj
perher pa ndal
perplot reklama dhe gjirime
shume kujtime te embela t'kend
dashurija te ndal e te jehon
ylber e mbi dreni
qiellin ta pushtoj.

Reff...Distave t'modes
une modeli enderrave do t'jem
e tere elita kete le ta di
ylli filmit jam
distave t'modes
une modeli enderrave do t'jem
e tere elita kete le ta di
ylli filmit jam
per ty ne kete bote.

Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 18/12/1999
Muzika: Ilir Bajri
Orkestrimi: Ilir Bajri


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0


Mimoza Mustafa - Modeli Enderrave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Modeli Enderrave".
3. Video është e këngës "Modeli Enderrave", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.