Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Une Duhet Me Besu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Une duhet me mendu
si me t eledhatu
kur te me kesh ti
me ndez mu ne shtepi
gjithmon me u friku
mos me te ofendu
a te kam mashtur
dhe prap une me pagu
a thua e sheh ti
sa bej une per ty
s'jam asi tip
te dua sa ata sy
une blej dashuri
qe pakufi ta fal
duhesh ta vesh
e une vetem me mar.

Reff...Se ti duhesh te jesh gjithmon
atje ku te lypin
e mua me len ne fund me len
pse gjithmon i duhesh
kur em duhesh mua
afer me kalon pa me vurur re
kam nevoj per ty shume
dua te kem afer
te ngopem me ata sy
mps me le te vuaj
se keshtu nuk mundem mos shkatro nje dashuri.


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - Une Duhet Me Besu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Duhet Me Besu".
3. Video është e këngës "Une Duhet Me Besu", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0