Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Mimoza Mustafa - Abra kadabra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Pa Koment"
Me kan then se shkrin qelik dhe
flet me zjarr e prush e flet me gurre
shkruan neper hi emrin tim dhe
godet token me germer asht e nje gurr
me fije te flokut tim
ben prush e tim
e flet me zjarr deri
ne agim.

Reff...Zemeren time nuk e mer
as nuk te kam me frik
nga magjija jote
zemeren time nuk e mer
as me njemij abra kadabra.

Me kan then se flet me hije
djeg pe lidh dhe flet me gurre
shkuran neper dhe emrin tim dhe
godet token me germer asht e nje gurre
me fije te flokut tim
ben prush e tim
e flet me zjarr deri
ne agim.

Reff....Zemeren time nuk e mere
as nuk te kam me frik nga magjija jote
zemeren time nuk e mere
as me njemij abraka dabra.


Ky tekst u dërgua nga trimi
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet