Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Rob I Saj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rob I Saj" kënduar nga Mimoza Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Halil Bilalli - Rob I Saj

O e mira qe mka gjet kam ra ne dashuri te vertet me ket vajz kur jam taku zemren shok ma ka roberu me ket vajz kur jam taku zemren shok ma ka roberu..

Rob i saj do te jem gjithmon se mu zemra shum ma don besoni ju shokt e mi tash kam ra un ne dashuri rob i saj do te jem gjithmon se mu zemra shum ma don besoni ju shokt e mi tash kam ra un ne dashuri..

Kshtu dashuri skam pas ne jete ne dashuri eshte e vertet te verteten va them un sot kshtu dashuri ska ne bot te verteten va them un sot kshtu dashuri ska ne bot..

Rob i saj do te jem gjithmon se mu zemra shum ma don besoni ju shokt e mi tash kam ra un ne dashuri, rob i saj do te jem gjithmon se mu zemra shum ma don besoni ju shokt e mi tash kam ra un ne dashuri..

Syte e saj kur me shiqun zemren time e roberun me dha fjal e lidhem bes me ket vajz pergjithmon jes, me dha fjal e lidhem bes me ket vajz pergjithmon jes..

Rob i saj do te jem gjithmon se mu zemra shum ma don besoni ju shokt e mi tash kam ra un ne dashuri, rob i saj do te jem gjithmon se mu zemra shum ma don besoni ju shokt e mi tash kam ra un ne dashuri..

Olti Marku - Rob I Saj

Ndoshta ishte parfumi i saj
Ndoshta dua ta kem unë pranë...dhe
Kujtoj çastet që ajo më fali
Aty koha për mua ndali

S’dua të jem unë skllavi i saj
Dua ndjenjat me të, ti ndaj ... më
Unë nuk dua por jo nuk mundem
Edhe një herë me ty të përhumbem

Është natë, unë nuk dua ti vras ëndrrat
Je e vetmja, që dot zemrën se ndaloj

Unë prej saj, kam trokitjen e parë të ndjenjës
Unë prej saj, i ndjeva ditët me rrahjet e zemrës
Se unë prej saj, për herë të parë kam kuptimin e vetes
Dhuratë prej saj, kam fjalën e parë të zemrës

Ndoshta ishe buzëqeshja e saj
Ndoshta fjalët që folëm bashkë... ne
Për një çast ne, kohën ndalëm
Trupat tanë në një natë i falëm

Unë tani jam një rob i saj
Çdo frymëmarrje me të, e ndaj
Edhe pse s’dua, pa ty nuk mundem
Mendoj për ty dhe prapë përhumbem

Është natë, unë nuk dua ti vras ëndrrat
Ti je e vetmja, që dot zemrën se ndaloj

Unë prej saj, kam trokitjen e parë të ndjenjës
Unë prej saj, i ndjeva ditët me rrahjet e zemrës
Se unë prej saj, për herë të parë kam kuptimin e vetes
Dhuratë prej saj, kam fjalën e parë të zemrës


Publikimi: 01/12/2006
Orkestrimi: Darko DimitrovMë Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0


Mimoza Mustafa - Rob I Saj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rob I Saj".
3. Video është e këngës "Rob I Saj", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.