Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa & Shkumbin Kryeziu - Qelibar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qelibar" kënduar nga Mimoza Mustafa & Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Mimoza Mustafa & Shkumbin Kryeziu
Publikimi: 25/11/2016
Muzika: Shkumbin Kryeziu
Teksti: Shkumbin Kryeziu
Orkestrimi: Besim Baftiu
Video Produksioni: Labia
Studio: Olti Production
Kamera Dhe Editimi: B. MalushiMimoza Mustafa & Shkumbin Kryeziu - Qelibar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qelibar".
3. Video është e këngës "Qelibar", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa & Shkumbin Kryeziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0