Mimoza Nelaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Mimoza Nelaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2003, Mimoza Nelaj merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Shko". Në Korrik 2008, Mimoza Nelaj merr pjesë në Çelësi Muzikor 2 me këngën "Merrëm". Më datë 4 Dhjetor 2012, Mimoza Nelaj publikon videoklipin "Funksioner". Më datë 29 Tetor 2014, Mimoza Nelaj publikon videoklipin "Cka Po Don". Më datë 31 Tetor 2018, Agim Gerguri & Mimoza Nelaj publikojnë videoklipin "Nostalgji". Më datë 6 Dhjetor 2018, Mimoza Nelaj publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Hanumshahe Morina

Drita Jetishi - Sahiti

Shkurte Mustafa

Elida Bardhi

Aida Cara

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Bardha Dernogllava

Hava Bytyqi

Tereza Pecani

Violeta Demaj


Tags: Mimoza Nelaj

Krijo Një Kartolinë