A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mimoza Nelaj
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  21
Music genres: Modern Traditional

Mimoza Nelaj is a popular singer. Në Qershor 2003, Mimoza Nelaj merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Shko".

Në Korrik 2008, Mimoza Nelaj merr pjesë në Çelësi Muzikor 2 me këngën "Merrëm".

Më datë 4 Dhjetor 2012, Mimoza Nelaj publikon videoklipin "Funksioner".

Më datë 29 Tetor 2014, Mimoza Nelaj publikon videoklipin "Cka Po Don".

Më datë 31 Tetor 2018, Agim Gerguri & Mimoza Nelaj publikojnë videoklipin "Nostalgji".

Më datë 6 Dhjetor 2018, Mimoza Nelaj publikon videoklipin "Sa Halle E Probleme".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019