Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Nelaj - Largohu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kaluan vitet pa ty u msova,
isha e re me ty gabova,

mos qaj per mua se un sta fali
me per ty nuk pom mer malli./x2

Largohu sa ma larg meje
nuk dua me asgje prej teje
ti nuk me deshte vetem mua,
largohu se as un nuk te dua/x2

Me mashtrove un te besova dashuri te gjitha i kuptova.

Me ty veq dhimbje,lot e vetmi
JO NUK GABOJ PERSERI /x2

Largohu sa ma larg meje
nuk dua me asgje prej teje
ti nuk me deshte vetem mua,
largohu se as un nuk te dua/x4


Ky tekst u dërgua nga Jehona

Mimoza Nelaj - Largohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largohu".
3. Video është e këngës "Largohu", por nuk këndohet nga Mimoza Nelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Nelaj:


Komente 0