A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mimoza Nelaj - Lavire Ne Syte E Tu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/03/2013

2013-03-09T23:07:58

te flase per dashurine e shohse nukdegjon te flase me lot ne sy por ti se kuptonper ty kjodashuri eshte thjeshte veq nje loje te me lendosh me shume nuk e meritoj
ref. A thua pse s´me beson mes nesh gjithcka u tret gjitcka po mbaron te gjitha ti fala me ty dhe asgje tjter nuk kam e ndiej se ne syte e tu lavire jam


Lyrics submited by Rafet Musaj-prizren
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019