Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Mimoza Nelaj - Merrëm  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/07/2008

2008-07-18T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 2Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Merrëm" kënduar nga Mimoza Nelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mimoza Nelaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Albana Bilalli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Merrem ti ngadal
Me puth ti me shume zjarr
Me ty po du

Dite e nate t'mendoj
Trupin ledhatoj
Ngadal ngadal

Pak nga pak tentoj
E prap te xhelozoj
Kur s'je me mu
Uuhh sa shum' po du

Ama ty me t'pas
Mendjen duhet me plas
No no no no
Ashtu veten s'e du

Ref...x2
Jo loçk ti mos mendo
Qe s'kemi çare
Se jeta eshte e shkurt
Qe me t'pas gajle

Ngadal dhe ti mendo
You were my baby
I was your little girl
I was your lady

Hajde ti ma shpejt
Hajde sa eshte nxeht
Veç pak po du

Sa ma shume qe pret
Ti gjithçka po vret
O baby no no

Pak nga pak tentoj
E prap te xhelozoj
Kur s'je me mu
Uhhh sa shume po du

Ama ty me t'pas
Mendjen duhet me e plas
No no no no
Ashtu veten s'e du

Ref...x3
Jo loçk ti mos mendo
Qe s'kemi çare
Se jeta eshte e shkurt
Qe me t'pas gajle

Ngadal dhe ti mendo
You were my baby
I was your little girl
I was your ladyMë Shumë Këngë Nga Mimoza Nelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet