Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Mimoza Nelaj - Definitivisht  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2015

2015-12-19T15:40:55


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Definitivisht" kënduar nga Mimoza Nelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mimoza Nelaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Jehona Sopi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hëëëë hëëë hëëë
Foli zemra e tha se të dua
ti u trimërove luajte me mua
nga melankoliia thell në shpirtin tim
mbeti melodia edhe një zhgënjimm
ti më rri shitest me femra
nuk ka forc por vetëm ndjenja
po i pate shprehi shpejt
vetëm trego drejt.
ref.
Emocione nuk jam forc o shpirt
ato nuk blihen përdiit
emocione në shpirt ta kam than
ti nuk i ke o i mjeer

Foli zemra e tha se të dua
ti u trimërove luajte me mua
nga melankoliaa thell në shpirtin tim
mbeti melodia edhe një zhgenjimm
ti me rri shitet me femra
nuk ka forc por vetëm ndjenja
po i pate shprehi shpejt
vetëm trego dreejt
ref.(2x)
emocione nuk jam forc o shpiirt
ato nuk blihen përdiit
emocione në shpirt ta kam than
ti nuk i ke o mjeeer.
Hëëë hëëë ëë hëë ëëë ëëë
ref.(2x)
Emocione nuk jam forc o shpirt
ato nuk blihen përdiit
emocione në shpirt ta kam than
ti nuk i ke o i mjerMë Shumë Këngë Nga Mimoza Nelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet