A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mimoza Nelaj - Definitivisht


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/12/2015

2015-12-19T15:40:55


It's a long time that we try finding the lyrics to "Definitivisht" sung by Mimoza Nelaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Mimoza Nelaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Jehona Sopi. We wish that's the lyrics you are looking for:

hëëëë hëëë hëëë
Foli zemra e tha se të dua
ti u trimërove luajte me mua
nga melankoliia thell në shpirtin tim
mbeti melodia edhe një zhgënjimm
ti më rri shitest me femra
nuk ka forc por vetëm ndjenja
po i pate shprehi shpejt
vetëm trego drejt.
ref.
Emocione nuk jam forc o shpirt
ato nuk blihen përdiit
emocione në shpirt ta kam than
ti nuk i ke o i mjeer

Foli zemra e tha se të dua
ti u trimërove luajte me mua
nga melankoliaa thell në shpirtin tim
mbeti melodia edhe një zhgenjimm
ti me rri shitet me femra
nuk ka forc por vetëm ndjenja
po i pate shprehi shpejt
vetëm trego dreejt
ref.(2x)
emocione nuk jam forc o shpiirt
ato nuk blihen përdiit
emocione në shpirt ta kam than
ti nuk i ke o mjeeer.
Hëëë hëëë ëë hëë ëëë ëëë
ref.(2x)
Emocione nuk jam forc o shpirt
ato nuk blihen përdiit
emocione në shpirt ta kam than
ti nuk i ke o i mjermore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019