Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Nelaj - Pse Ti U Largove  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/12/1999

1999-12-18T16:53:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Ti U Largove" kënduar nga Mimoza Nelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mimoza Nelaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Nelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet