Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Mimoza Nelaj - Sa Halle E Probleme  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/12/2018

2018-12-06T18:00:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Halle E Probleme" kënduar nga Mimoza Nelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mimoza Nelaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Nelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet