Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Paraveli - Binte Debora Me Ngadale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Binte debora moj me ngadale
Binte pa pushim
Binte debora moj me ngadale
Binte pa pushim
Zbardhi fusha zbardhi male
Zbardhi vendin tim
Zbardhi fusha zbardhi male
Zbardhi vendin tim
Ref.2x
Me dockat e njoma
Ti rrije pran zjarrit
I thurje nje triko ushtarit
Rreshkiste slita moj me ngadale
Shkiste pa pushim
Rreshkiste slita moj me ngadale
Shkiste pa pushim
Kaloj fusha kaloj male
Kaloj vendin tim
Kaloj fusha kaloj male
Kaloj vendin tim
Ref2x


Ky tekst u dërgua nga Vilsonaa on insta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Paraveli - Binte Debora Me Ngadale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Binte Debora Me Ngadale".
3. Video është e këngës "Binte Debora Me Ngadale", por nuk këndohet nga Mimoza Paraveli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mimoza Paraveli:


Komente 0