Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Paraveli - Kush Ma Di Hallin Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Une Ju Gjite Bu Nga Sper Djete }
O Ne Me Nimet Thuje Gjithe Lule 2×

Jalla Pushoj Uno Veshin }
O Ate Marakun Vete Per Duje 2×

Ref. 2×
Kush Ma Di Hallin Qekam
Pse Nuk Dogjan Per Se Gjat
Kush I Botes Bora Fshate
Djege Nisem Te Pa Fjale

O Moj Nuse Re Moj Nuse}
O Qenke Drurit Bukurisë 2×

Si Su Ke Fajti Xhamadanit}
O Ju Pak Shini Shtate Tersisë 2×

Ref. 4×
Kush Ma Di Hallin Qekam
Pse Nuk Dogjan Per Se Gjat
Kush I Botes Bora Fshate
Djege Nisem Te Pa Fjale


Ky tekst u dërgua nga Albiolana

Mimoza Paraveli - Kush Ma Di Hallin Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ma Di Hallin Mua".
3. Video është e këngës "Kush Ma Di Hallin Mua", por nuk këndohet nga Mimoza Paraveli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Paraveli:


Komente 0