Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Paraveli - Dashuria Bardh E Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Mbeti nje fotografi
Dashuria bardh e zi
Esht kujtimi qe un kam
Nga ne te dy
S'te mjaftoi ty shpirti im
Un e hymba diellin tim
Perendoj un cdo mengjes
Kur dielli lind
E te vdisja asgje s'doja
Vec te me doje ti
Te me doje sa te doja
Por ti ke mik tradhetin

Refreni
Me dhemb ne damar
Aq shum jam e vrare
Po jetoj me zemer t'care
Ti nuk me dhe kurr te pi
Ne buz dashuri
Sepse zemer e huj mbeta
Un per ty!


Mimoza Paraveli - Dashuria Bardh E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Bardh E Zi".
3. Video është e këngës "Dashuria Bardh E Zi", por nuk këndohet nga Mimoza Paraveli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Paraveli:


Komente 0