Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mimoza Paraveli - Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Mimoza Paraveli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mimoza Paraveli - Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika & Teksti:

Genc Prelvukaj

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

23/04/2017

2017-04-23T11:00:01+00:00Ndoshta kemi lindur
Ne nje kohe te gabuar
Ose u njohem shume vone

Hyme ne lufte te tmerrshme
Pa arme ne duar
Jeta na theu pergjithmone

Asgje nuk do te na ndante
Nese per nje moment
Fatin do ta kishim shkruar vete

Pa ty sjam e lumtur
Cdo dite behesh me i bukur
Por ti je , je i saj
E dashuria per ty me vret ngadale

Une dhe ti shpirt jemi bere per njeri tjetrin
Por ndoshta jo per kete bote
Edhe pse eshte ndaluar nuk dorezohem
Cdo dite te dua edhe me forte

Asgje nuk do te na ndante
Nese per nje moment
Fatin do ta shkruanim vete

Pa ty sjam i lumtur
Cdo dite behesh me i bukur
Por ti je, je i saj
E dashuria per ty me vret ngadale


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Paraveli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet