Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mimoza Paskali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Cerrik 
  • Mosha:
  • 56 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
Mimoza Paskali është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Pranvera Fusha

Alma Jahja

Vjollca Pasku

Sibel Halimi

Angjelina Krasniqi

Zhaneta Barxhaj

Drita Lushi

Gresa Rudaku

Klejda

Lendita Qeriqi

Tags: Mimoza Paskali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet