A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Gëzim

Kremtoj

I kremtoj c"do dite agimit
Dhe zemra ime himn i kendon
Por tani dua me shume muzgun
Kur rrezet e praruara qiellin mbulojne
Ato jane t"embla t"dashura t"miat kujtime
Te qeta t"bekuara viteve t"jetes sime.....

M.P
16/03/22

- poem written by Mimoza Paskali


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019