A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

Mirmengjes

Mirmengjes o dite bukur
Dhe pse je veshur ne gri
Te dua shume s"di ta pershkruaj
Shiun shoh ndjej lumturi
Me shiun sot jam dashuruar
Dielli lindi thelle shpirtit tim....
M.P
26/03/16

- poem written by Mimoza Paskali


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019