A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Linda Qe Te Dua

Une linda qe ty te dua
Dhe do te dua deri sa te vdese
Edhe mbas vdekjes perseri do t'dua
E shenjte nje jete per ty do t"mbese...

- poezi nga Mimoza Paskali


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019