A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Gëzim

Si Lule Bekuar

Prinderit tane me dashuri na rriten
Dhe ne femijeve tane dashuri u dhame
Si fare dashurine e kultivuam ne vite
Si lule te bekuar sot e kemi prane.....
M.P
29/03/16

- poem written by Mimoza Paskali


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019