A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shoqerinë

Ki Kujdes

Ki kujdes o njeri
Te pa"ndershmin ,kopukun
Ne sy mos e shih
S"do t"kuptosh as"gje
Syte e tij jane te turbullt
Si nje uje i piste....
M.P
28/03/16

- poem written by Mimoza Paskali


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019